TurkishEnglishGermany
ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI : 471 48 23
Kadıköy Parkeci

Kadıköy Parkeci : 216 471 48 23


Kadıköy Parkeci Ev ve iş yeri dekorasyonlarında ilk göze çarpan yerlerden biri de zeminleridir. Bu yüzden eviniz ve işyerinizde ki en çok dikkat etmesi gereken yerlerden biri de taban yüzeylerindeki dizayndır. Peki, zeminler hakkında nelere dikkat etmeliyiz. İlk önce fayans ve karo gibi zemin döşemelerini kullanmayı aklımızın ucundan bile geçirmemeli ve yeni tasarım harikalarının son model ürünlerine göz atarak yaşanılabilir rahatlıkta bir mekân oluşturabilirsiniz. Sizlere şimdi yeni tasarımlardan vereceğimiz örnekler sonucunda neden daha önce kullanmadık diye düşünüp duracaksınız. Laminant parkeler sizin evinizin ve iş yeriniz için deyim yerindeyse biçilmiş kaftandır.

Kadıköy Parkeci Neden mi? Hemen açıklayalım. Kadıköy ParkeciLaminant parkeler kullanıldığı ortamı modern bir görünüme bürüyor ve gelen misafirlerinize farkınızı sunuyor diyebiliriz. Ayrıca sadece görünüş bakımından şıklığı için tercih edilmeyen laminant parkeler ekonomik olma yönüyle de insanları cezp ediyor. Su geçirmez özellikleri ile ev ve kafe gibi iş yerlerinde oluşan aksiliklere sonuçlarındaki verebilecek hasarı en aza indiriyor. Bazı parkeler suyu bir gibi süngerin suyu emercesine bütün suyu emer ve şişmek gibi bazı olumsuzlukları ortaya çıkarır hâlbuki bizim ürettiğimiz laminant parkelerde bu gibi olaylar olur mu? Tabii ki de hayır. Su geçirmez özellikleri ile çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kadıköy Laminat Parkeci Parkelerimizin tercih edilmesinde sadece su geçirmez özelliğinden kaynaklanmıyor. Anti bakteriyel olması ile de özellikle çocuklu hanımların ve beylerin sağlık açısından tercih ettiği ürünlerimizden oluyor. Kadıköy Parkeci Ürünlerimiz çeşitli kontrollerden geçerek bakteri tutmama özelliği ile sizlerin karşınıza çıkıyor ve buda sizlerin çocuklarınızı korumak için aldığınız ekstra önlemlerden bir tanesi olabilir.

TASARIM VE DİZAYNDA SON NOKTA

Kullanımı kolay, uygulaması kolay, ferah bir görünüm sağlamasından dolayı sizlerin baş tacı olacaktır. Kadıköy Parke Bayisi Kolay kolay yıpranmayan uzun zamanlar kullanabileceğinizin garantisini veriyoruz. Daha detaylı bilgi edinebilmek için iletişim adreslerimize ya da web sitemize uğrayıp dilediğiniz renk ve desende olan parkelerimize bakıp tercihinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz parkeleri sipariş ettikten sonra montaj kısmını da bizler sizin için işinin ehli olan tecrübeli ustalarımız ile çok kısa bir zaman zarfı içerisinde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizlere düşen tek şey internet sitemize uğrayıp binlerce laminant parke modellerimizden beğendiğinizi seçip siparişinizi yapmak ve keyfinize bakmak kalıyor. 216 471 48 23

Hizmetlerimiz

Kadıköy Parkeci

Kadıköy Laminat Parkeci

Kadıköy Derzli Parke

Kadıköy Sudan Etkilenmeyen Parke

Kadıköy Ahşap Merdiven

Kadıköy 3D Parke

Kadıköy Süpürgelik Tamiri

Kadıköy Süpürgelik Değişimi

Kadıköy Sistre ve Cila

Kadıköy Parke Tamiri

Kadıköy Parke Ustası

Kadıköy Parke

Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs Mahallesi Parkeci

Acıbadem Parkeci

Bostancı Parkeci

Caddebostan Parkeci

Caferağa Parkeci

Dumlupınar Parkeci

Eğitim Mahallesi Parkeci

Erenköy Parkeci

Fenerbahçe Parkeci

Feneryolu Parkeci

Fikirtepe Parkeci

Göztepe Parkeci

Hasanpaşa Parkeci

Koşuyolu Parkeci

Kozyatağı Parkeci

Merdivenköy Parkeci

Osmanağa Parkeci

Rasimpaşa Parkeci

Sahrayı Cedit Parkeci

Suadiye Parkeci

Zühtüpaşa Parkeci

03 Ekim 2016 tarihinde eklendi. 4264 kez okundu