TurkishEnglishGermany
ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI : 471 48 23
Kurtköy Parkeci

Kurtköy Parkeci : 0216 471 48 23


Kurtköy Parkeci Ağaç sektörünün taraf ürünlerinden birisi olan talaş gibi malzemelerin  işlemler altında işlenerek ve preslenerek meydana getirilmesi ile laminat parke üretilmektedir. Kurtköy Parke Evimizde, ofisimizde ve yaşadığınız her türlü ortama uyum sağlayabilen laminat parkeler, yüksek dayanıklılığı ve uzun vadeli yapısı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca estetik olarak da oldukça güzel olan laminat, HDF diye adlandırılan ve yüzeyin üzeri dekor kağıdı gibi dekoratif malzemeleri ile kaplanmış, yüksek nitelikli malzemelerin işlenmesiyle üretilmektedir.

kurtköy parkeciKurtköy Parkeci Laminat Parke Çeşitleri

Kullanım alanlarına ve sınıflarına göre çeşitli özellikler ile birbirinden ayrılan laminat parkeler, 4 haneli numara sistemi ile tanımlanmaktadır. 21, 32 gibi kodlarla tanımlanan bu malzemelerin aşınmaya karşı dayanıklılığı ve  değerleri arttıkça kaliteside artmaktadır. Kurtköy Parke Günümüzde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan laminat parke 31 sınıftır. Yapısı gereği selülozik ve oksit gibi bileşenlere sahip laminat parkeler, deformeye ve ısıya karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Evlerinizde estetik bir görünümün yanı sıra, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler tercih etmek isteriz. Ayrıca laminat parkeden beklenen başka özelliklerden olan sıvı temizlik malzemelerine karşı dayanıklılık, güneş ışınlarına ve sigara ateşine karşı uzun hayat – yaşam bu malzemelerde bulunmaktadır.

Kurtköy Laminat Parke Fiyatları ve Laminat Parke Modelleri

Kurtköy Laminat parkenin bu kadar fazla tercih edilmesinin bir başka sebebi de görünümünün ahşap görüntüsünü andırmasıdır. Evimizde sanki en nitelikli tahta malzemelerin işlenmesi sonucunda oluşturulmuş bir mahsul yapıt görünümü kazandırması, üç boyutlu çalışmaya olanak sunması, tahta maliyetinin sürekli artan piyasasının yerini iktisadi ve nitelikli laminat parkeye bırakması, başka tercih edilme nedenlerinden birkaçıdır. 0216 471 48 23

Kurtköy Laminat Parkeci

Kurtköy Sudan Etkilenmeyen Parke

Kurtköy Derzli Parkeci

Kurtköy Süpürgelik Tamiri

Kurtköy Ahşap Merdiven

Kurtköy 3D Parke

Kurtköy Sistre ve Cila

Kurtköy Süpürgelik Değişimi

Kurtköy Parke Tamiri

Kurtköy Parke

Kurtköy Parkeci

Kurtköy Parke Ustası

04 Kasım 2016 tarihinde eklendi. 4103 kez okundu
Call Now Button